MiniBoss mokymo programa

MiniBoss - tarptautinė vaikų ir paauglių verslumo ugdymo mokykla, kurios tikslas išugdyti laimingas ir sėkmingas asmenybes.

MiniBoss yra sistemingas verslumo ugdymas susidedantis iš 8 mokymo kursų, stovyklų, verslo ekskursijų, verslo turų, projektų, startuolių kūrimo, nacionalinių bei tarptautinių čempionatų.
Mūsų mokykloje, naudojant šiuolaikinius efektyvius mokymo metodus, dėstomi ekonomikos, projektų valdymo, komandinio darbo, psichologijos pagrindai ir ugdomi socialiniai įgūdžiai.

Mokymai susideda iš 8 kursų:

1. MINIBOSS – Ekonomikos ir verslo pagrindai
2. PAVELDĖTOJAS – Šeimos ekonomika ir verslumas
3. KŪRĖJAS – Idėjų generavimas
4. PREKYBININKAS – Rinkos lyderis
5. VERSLININKAS – Verslo istorija ir inovacijos
6. IŠRADĖJAS – Išradimų teorija
7. RETORIKAS – Bendravimas, tinklaveika
8. PROFESIONALAS – Karjeros pasirinkimas, personalo ir verslo administravimas

Į pirmą kursą priimami 6-14 m vaikai ir paaugliai. Renkamos grupės pagal atitinkamas amžiaus grupes:

Kiekvienas kursas trunka 1-erius akademinius metus. MiniBoss užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę (šeštadieniais arba kitomis dienomis).

MiniBoss mokinių mokymosi etapai:

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie MiniBoss mokyklą užpildykite žemiau esančią formą arba susisiekite +37065615550

Susisiekite

Užpildykite formą ir mes su jumis susieksime